wtorek, 23 czerwca 2015

Horror×××(BOHATEROWIE)

No to tak...Przyszedł czas ,abym przedstawiła bohaterów tej serii. Zaczynam:))

×Miranda Payne:
W wieku 16 lat została porwana i zmuszana do prostytucji. Po każdej nieudanej próbie ucieczki krzywdzono ją. W tym okropnym miejscu poznała miłe dziewczyny, które zostały jej przyjaciółkami. Przez cztery lata była dziwką, ale wkońcu wyrwała się od tego wszystkiego dzięki pewnej osobie...Charakterystującą rzeczą w wyglądzie dziewczyny jest bandana zawiązana na lewym nadgarstku, służąca do ukrycia blizn. Brunetka w opowiadaniu pisze pamiętnik-prezent otrzymany na 20-ste urodziny. Jest to dziewczyna, która boi się zaufać nowym poznanym osobą oraz boi się zakochać. Wszystko przez jej przeżycia. W dalszym opowiadaniu dowiadujemy się o jej przeżyciach/odczuciach..

×Harry Styles:
Tajemniczy facet. Podniecają go niegrzeczne dziewczynki, ale tak naprawdę jest opiekuńczy,czuły,wrażliwy. Zdarza się, że zachowuje się chamsko, ale to już nie jego wina. Dzięki niemu Miranda odzyskała wolność, kontakt z rodziną (chociaż to był totalny  przypadek) Jego szmaragdowe oczy powodują, że nie jedna dziewczyna zatraciła się w nich. Niestety jeszcze nie znalazł tej jedynej. A może jednak odnajdzie ją w krótce?

×Liam Payne:
Jeden z przyjaciół Harry'ego. Szatyn, który potrafi być szczery do bólu. Przez cztery lata wraz z rodzicami próbował odnaleźć swoją młodszą siostrę. Gdy odnalazł siostrę, stał się bardziej opiekuńczy niż zwykle. Trochę zachowuje się, jak typowy opiekuńczy tatuś :D Kiedy coś się dzieje potrafi rzucić wszystko i pojechać pomóc Mirandzie.  Przez to jego dziewczyna Sophia czuje się odrzucona, chociaż niepowinna.

×Elizabeth:
Najlepsza przyjaciółka Mirandy. Niestety Miranda nigdy nie poznała nazwiska Elizabeth. Poznały się w tym okropnym miejscu. Jest to blondynka, która naprawdę ma super charakter. Gdyby mogła to by wskoczyła w ogień za osobę, którą traktuję, jak członka rodziny. Mimo tego jest ona sama źle traktowana przez pewną osobę. Może niedługo się to zmieni?

×Zayn Malik:
Przyjaciel loczka. Podobno kiedyś był inny. Nie był tak chamski, wkurzający.. A wszystko to przez jego narzeczoną Perrie Edwards i jego jakiegoś kolegę na, którego Harry,Liam,Louis i Niall mówią: ziemniak, kebab. Oczywiście gdy nie ma w pobliżu Malika.

×Louis Tomlinson:
Kolejny przyjaciel Styles'a..Pierwsze spotkanie jego i Mirandy było.....Jednym z nienajmilszych. (Jest to opisane w którymś rozdziale) Ale w krótce ich stosunki(proszę bez skojarzeń XD) się polepszą. Lou jest naprawdę  zabawnym kolesiem. Jego dziewczyna też kiedyś była zmuszana do tego samego..........

×Niall Horan:
I ostatni przyjaciel Harolda. Niall to uroczy blondyn. Najbardziej kocha jedzenie i swoją dziewczynę. Jego śmiech jest okropnie zaraźliwy. Horan to taki kolejny wariat, jak tamci.....

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba ^^ Bohaterowie, a tak na prawdę ich opisy, idealnie dobrane do dołączonych obrazków. Rozbudziłaś we mnie jeszcze większą ciekawość i z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały tego opowiadania ♡ ♡ ♡

    OdpowiedzUsuń